• Otvorenie šk.roka na Demitrovke

• Milí žiaci, dňa 2.9.2020 spolu otvoríme školský rok. Vzhľadom na opatrenia proti šíreniu Covid budeme rozdelení na etapy. Za pekného počasia sa uvidíme v amfiteátri Dutafcentra, v prípade nepriaznivého počasia v škole - v triedach. O 8:00 hod 9., 8., 7., ročník; o 8:30 hod 6., 5., 4., ročník a o 9:00 hod 3., 2., a 1., ročník. Vstup do budovy bude umožnený len jednému zo zákonných zástupcov žiaka a to len v 1. ročníku. Ostatní rodičia vstup nemajú povolený. Podmienka vstupu je pre všetkých rúško, dezinfekcia rúk, dodržanie sociálneho odstupu. Žiaci strávia v škole len čas nevyhnutný na vypočutie si informácií týkajucich sa otvorenia školského roka. Tešíme sa na Vás.

Čestné vyhlásenia si môžete stiahnuť na stránke www.skolac2.edupage.org v sekcii novinky. Kto v prvom dni nebude mať, dostane ho od triedneho učiteľa a prinesie vo štvrtok vyplnené podpísané.