• Prevádzka materskej školy od 2.5.2023

• Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Pavla Demitru v Dubnici nad Váhom oznamuje rodičom detí materskej školy, že nakoľko pominula mimoriadna situácia vyhlásená v súvislosti s pandémiou, je

o d     2 . 5 . 2 0 2 3

prevádzka materskej školy obnovená v zmysle platného prevádzkového poriadku materskej školy v riadnom režime  a to od 6:00 - do 16:30 hod.

Organizácia prevádzky MŠ v poobedňajších hodinách:

Budova č.85:

-od 15:30-16:30hod.-  sa deti sústredia do zbernej triedy- do triedy č.1 ( Pavilón 1-vchod od ,,Farby -laky", prízemie)

Budova č.87:

- do 15:55 hod. ako doposiaľ, o 15:55hod. sa zostávajúce deti presunú pod dozorom službukonajúceho pedagóga do budovy č. 85 a do 16:30hod. sa sústredia do zbernej triedy - triedy č.1 ( Pavilón 1-vchod od ,,Farby -laky", prízemie).

• RODIČOVSKÝ MAJÁLES 2023

• 13.5.2023 od 17:30 hod v priestoroch školy

Vážení rodičia, priatelia a podporovatelia školy, pozývame Vás na rodičovský majáles. Pripravený je welcome drink, FUNZONA MS 2023 v ľadovom hokeji, tradičná dražba dresu a hodnotná tombola. Hlavná cena kávovar. Lístky na majáles si môžete zakúpiť na sekretariáte školy alebo prostredníctvom triedneho učiteľa.

• S florbalkami do školy!

• S florbalkami opäť do školy! V stredu 12.04. oslavujeme na Slovensku ďalší skvelý Medzinárodný deň florbalu - aj tentoraz unikátnym spôsobom. Všetci chlapci a dievčatá si môžu priniesť do školy svoje florbalky alebo si ich požičať od svojich kamarátov a zahrať si počas dňa florbal v telocvični, či na školskom dvore. Oslávme tento deň pohybom a radosťou zo športu v akejkoľvek podobe. Viac športových zážitkov vám na konci školského roka prinesie celoslovenské školské finále SUPER FLORBAL s čistou energiou Ekofondu SPP.

Váš Slovenský zväz florbalu a Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR.

• PREVÁDZKA počas ,,VEĽKONOČNÝCH PRÁZDNIN“ 6.4.2023 a 11.4.2023

• PREVÁDZKA počas ,,VEĽKONOČNÝCH PRÁZDNIN“

6.4.2023 a 11.4.2023

Prevádzka počas ,,VEĽKONOČNÝCH PRÁZDNIN“ bude pre prihlásené deti zabezpečená v pavilóne 1 (vchod od ,,Farby-laky“) :

V 1.triede budú deti z 1., 2., 3.a 4. triedy

a v  2. triede budú deti z 5., 6., 7. a 8. triedy.

Pavilón č.2( od panelákov) bude uzamknutý z bezpečnostných dôvodov.

Prevádzka vo všetkých triedach bude obnovená od stredy 12.4.2023.