• ☀️ SLÁVNOSTNÉ UKONČENIE ŠKOLSKÉHO ROKA ☀️

• Opäť aj tento rok sme mali šťastie na počasie a mohli sme sa stretnúť a osláviť koniec školského roka tradične na Dutafe.

Toto slávnostné podujatie otvorili žiaci deviateho ročníka básňou, ktorou nám navodili letnú a prázdninovú atmosféru.

Oceňovali sme deti za ich športové i vzdelávacie úspechy a ceny si prevzali priamo z rúk pána primátora Peter Wolf - primátor, ktorému touto cestou ďakujeme za spoluprácu počas celého školského roka i za návštevu na tomto podujatí.

Špeciálne a mimoriadne ocenenia patrili tento rok Brankovi Vankovi zo 4.B, ktorý si prevzal voucher do hokejového campu HockeySchool Kopecky, či Barborke Vangoríkovej z 9.B za excelentný výkon počas jej 9-ročného štúdia na Demitrovke.

Všetkým prajeme krásne a oddychové leto a tešíme sa na vás opäť v septembri.

Vaša Demitrovka