• FLORBAL - na "Demitrovke" ponúkajú nový šport

• Športové triedy na "Demitrovke" ponúkajú nový šport je ním florbal

Na snimke je Mgr. Rebeka Gáliková, čerstvá majsterka SR vo florbale žien 2021/2022. Nakoľko sa pripravujeme rozšíriť počet našich športov práve o tento rýchlo sa rozvíjajúci šport, može učiť aj Vaše dieťa základom tohoto športu. Doposiaľ vedie krúžok florbalu, ktorý navštevujú dievčatá aj chlapci. Škola má kompletné vybavenie pre tento šport, v rámci dopravy a rozvrhu dokážeme využívať ako tréningovú halu Mestskú športovú halu dopoludnia, kedy je voľná. Skupinu športovcov vytvoríme pri dostatočnom počte prihlásených detí. Hlasiť sa môžu nielen deti do 1. ročníka, v prípade záujmu dokážeme vytvoriť skupinu aj v 2. až 9. ročníku.

• Rodičovský majáles

• charitatívna zábava, výťažok bude venovaný na školské aktivity pre deti MŠ a žiakov školy

Vážení rodičia, kolegovia, priatelia a absolventi školy.

Predseda Rady rodičov rodičovského združenia pri ZŠ s MŠ Ing. Marián Bielik a riaditeľ školy Mgr. Oto Bača Vás týmto pozývajú na charitatívnu rodičovskú zábavu s názvom Rodičovský majáles, ktorého výťažok sa použije na činnosť, nákup pomôcok a aktivít pre žiakov a a deti zo školy a škôlky. Majáles sa bude konať v priestoroch školy dňa 14.5.2022 so začiatkom o 17:30 hod. Vstupenky si treba zakúpiť do 6.5.2022 na sekretariáte školy alebo u triednej učiteľky. Cena vstupenky je 20€/ osoba, po 30.4. je cena 25€/ osoba. V cene vstupenky je večera + polnočná kapustnica, do tanca hrá DJ ROBO. Pripravená je TOMBOLA a bohatý sprievodný program. Občerstviť sa môžete v bufete.