• KÁVIČKA S DEMITROVKOU ZA NAMI!

•

Dnes sme organizovali každoročnú predzápisovú Kávičku s Demitrovkou, kde sa mohli rodičia predškolákov stretnúť s logopedičkami, špeciálnym pedagógom, s vedením školy či s pani učiteľkami, ktoré nastupujú do 1. ročníka.

Samozrejme, nemohli chýbať ani členovia nášho DEMILEARN-u, ktorí sa venovali všetkým rodičom a deťom a predstavovali im vzdelávaciu platformu či nový youtube kanál prostredníctvom informačných letáčikov s QR kódmi.

Budúci školáci si mohli vyskúšať rôzne zábavné a interaktívne hry, ktoré rozvíjajú ich predstavivosť a ponúkajú nové informácie.

Taktiež nemožno zabudnúť ani na umelecko-zábavnú činnosť, maľovanie na tvár, ktorú mala pod palcom pani učiteľka Mgr. Gajdošová s jej žiačkami 7. ročníka a so svojím umeleckým talentom vyčarila úsmev na tvári nejednému školákovi :)

Ďakujeme všetkým za návštevu a tešíme na všetkých na našom zápise! :)