Novinky

     • MAJSTRI SLOVENSKA ALEBO DRINA SA OPLATÍ.

     • Chcelo by sa Vám každý deň prichádzať do školy namiesto o 7:45 hod na 6:30 hod? Pani trénerke Mgr. Monike Chromiakovej a jej kolegyni Mgr. Zuzane Kaprálikovej sa počas tohto školského roka chcelo a s nimi aj našim žiakom, ktorí chceli uspieť vo svojich súťažiach – parkour a gymnastický štvorboj. Chlapcom unikol v minulom ročníku najcennejší kov len o vlások. Potrebovali zlepšiť kĺbovú pohyblivosť podľa slov rozhodcova, a tak sa na to dali. Chodili naviac a poctivo aj v období počas rekonštrukcie telocviční, aj víkendov. Postupne sa prepracovali cez jednotlivé kolá až do Celoslovenského superfinále, ktoré sa konalo 11. a 12. júna tohto roka v priestoroch X-Bionic Šamorín. Hneď v prvý súťažný deň sa do finálových rozbehov prebojovalo naše družstvo parkouristov pod vedením pani trénerky Mgr. Rebeky Hoblíkovej Gálikovej, v ktorom boli najrýchlejší. Nela Kameništiaková, Lilly – Anna Prostináková , Timotej Živčic a Patrik Slezák si odniesli titul Majstrov Slovenska viď foto.

      Len kúsok vedľa  - v gymnastickej telocvični, začala súťaž našich gymnastiek a gymnastov. Veľký úspech bol už fakt, že ani z jedného kraja nepostúpili družstvá dievčat aj chlapcov iba „demitrovci“ z Trenčianskeho kraja. Súťaž pokračovala prekážkovou dráhou až druhý deň. Po jej skončení rodičia, vedenie školy, tréneri aj samotní súťažiaci napäto čakávali výsledky súťaží pred pódiom. Súťaž bola vyrovnaná najmä v kategórii dievčat, nakoľko pretekali aj dievčatá zo športových gymnastických klubov. Tretie miesto dievčat je obrovským úspechom v tak silnej konkurencii a bronzové medaily si určite zaslúžili. Výbuch najväčšej radosti prišiel pri vyhlasovaní výsledkov chlapcov, ktorí sa umiestnili na 1. mieste a suverénne sa stali majstrami Slovenska v gymnastickom štvorboji pre aktuálny školský rok 2023/2024. Drina sa oplatila. Poďakovanie patrí súťažiacim, pani trénerkám za vzornú reprezentáciu školy, aj mesta Dubnica nad Váhom, rodičom žiakov.

      FOTO:

      Trénerky (horný rad): Mgr. Monika Chromiaková, ceny odovzdávala reprezentantka Slovenska v gymnastike Barbora Mokošová (uprostred), Mgr. Zuzana Kapráliková, Mgr. Oto Bača riaditeľ školy

      Družstvo chlapcov (stredný rad): Sebastián Dado, Pavol Vlk, Jakub Rehák, Samo Samuhel, Miroslav Strnád,

      Družstvo dievčat (spodný rad) Ema Pšeneková,  Emilia Kovach, Natália Strháková, Patrícia Kocianová a Timea Várošová

                                                                             Riaditeľ ZŠ s MŠ Pavla Demitru Mgr. Oto Bača

      ...PÁR SLOV OD TRÉNERIEK:

      Sme hrdí a šťastní, že sa nám podarilo tento školský rok získať titul majstrov Slovenska v gymnastickom štvorboji - chlapci zlato, dievčatá bronz. Ako sa to dosiahne? No len súhrou viacerých faktorov. V 1.rade deti, ktoré chcú cvičiť, sú snaživé, trénujú, kedy sa dá, ráno pred vyučovaním, cez víkend, kedy sa dá aj keď sa nechce.  Ďalej výborná spolupráca a podpora zo strany vedenia školy a kolegov. No a v neposlednom rade VY - milí rodičia. Áno, tí sa nám vydarili.. Milí, ochotní pomôcť, podporiť nás a pochopiť. Veľké ďakujem Vám patrí. Uvedomujeme si, že ani bez Vás by sa nezadarilo. A na moment, keď ste nás pri škole privítali s kyticami sa nezabúda. Milé a dojemné. Tak ďakujeme Vám všetkým aj za deti. 

                                                                            Trénerky Mgr. Zuzana Kapráliková a Mgr. Monika Chromiaková

     • Prváci na Demitrovke radi čítajú knižky

     • Dnes sme vyhodnotili  triedny projekt, ktorý odštartoval u prvákov  už v apríli  pod názvom "Čo čítame ?" .
      O tom, že naši prváci milujú písmenká a pekné príbehy  a vedia o nich zaujímavo rozprávať sme sa presvedčili na vlastné oči i uši. O spoluprácu sme poprosili rodičov, ktorí svojim podpisom a dátumom o prečítaní knižky potvrdili, že deti naozaj prečítali celú knižku, ktorú si  vybrali. V triede pred spolužiakmi prváci  rozprávali o prečítanej  knižke, jej obsahu, prerozprávali príbeh, ktorý ich zaujal.V závere prezentácie prváci  odpovedali na zvedavé otázky svojich kamarátov, napr.  odkiaľ knižku majú, ktorý príbeh sa im najvac páčil, čo bolo v príbehu veselé, smutné, čo ich najviac zaujalo, čo by možno urobili oni inak ako sa to v knižke udialo. Zdôvodnili, prečo by odporučili knižku na prečítanie svojim spolužiakom.
      Ďakujeme rodičom za skvelú spoluprácu a všetkým želáme pekné leto.V septembri sa opäť tešíme na pokračovanie projektu.      Tak DOČÍTANIA všetkým! Dnes sme vyhodnotili  triedny projekt, ktorý odštartoval u prvákov  už v apríli  pod názvom "Čo čítame ?" .O tom, že naši prváci milujú písmenká a pekné príbehy  a vedia o nich zaujímavo rozprávať sme sa presvedčili na vlastné oči i uši. O spoluprácu sme poprosili rodičov, ktorí svojim podpisom a dátumom o prečítaní knižky potvrdili, že deti naozaj prečítali celú knižku, ktorú si  vybrali. V triede pred spolužiakmi prváci  rozprávali o prečítanej  knižke, jej obsahu, prerozprávali príbeh, ktorý ich zaujal.V závere prezentácie prváci  odpovedali na zvedavé otázky svojich kamarátov, napr.  odkiaľ knižku majú, ktorý príbeh sa im najvac páčil, čo bolo v príbehu veselé, smutné, čo ich najviac zaujalo, čo by možno urobili oni inak ako sa to v knižke udialo. Zdôvodnili, prečo by odporučili knižku na prečítanie svojim spolužiakom. Ďakujeme rodičom za skvelú spoluprácu a všetkým želáme pekné leto.V septembri sa opäť tešíme na pokračovanie projektu.      Tak DOČÍTANIA všetkým! 

     • Do práce na bicykli 2024

     • Národná kampaň Do práce na bicykli sa pre Demitrovku stáva tradíciou.

      V ZŠ s MŠ Pavla Demitru aj tento rok vznikli cyklistické tímy, ktoré dochádzajú počas mesiaca jún do práce na bicykli.

      "Zaži tlkot svojho mesta" je mottom kampane, ktorej hlavným cieľom je podpora a rozvoj nemotorovej, predovšetkým cyklistickej dopravy v mestách.

      Aj my prispievame k ochrane životného prostredia a chceme, aby každodenný život v našom meste bol príjemnejší a zdravší.

     • Partnerská škola s Goetheho Univerzitou vo Frankfurte ♾️❤️1️⃣2️⃣

     • Partnerská škola s Goetheho Univerzitou vo Frankfurte ♾️❤️1️⃣2️⃣

      Naša škola sa stala 12. partnerskou školou na Slovensku s Goetheho Univerzitou vo Frankfurte s projektom Matematické prechádzky ❤️

      Naši žiaci 5., 8. a 9. ročníkov absolvovali matematické prechádzky prostredníctovm aplikácie MathCityMap na Námestí Matice slovenskej a v blízkosti Dubnického kaštieľa. 
      Ďakujeme našim žiakom za ich skvelú prácu a aktivitu počas celej realizácie prechádzok ☺️

      Naša partnerská škola nám poslala pomôcky na realizáciu ďalšich prechádzok a napísali o nás krásny článok, za ktorý im ďakujeme 😊
      https://mathcitymap.eu/en/new-partnerschool-in-slovakia/

      Veľké poďakovanie patrí Katedre matematiky FPVaI UKF v Nitre za spoluprácu 😊

      Na projekte sa podieľali: Mgr. Kristína Čierniková, Mgr. Silvia Haringová a Ing. Magdaléna Tomanová ❤️

       

     • Stretnutie s vedou: Peter C. Falcon z NASA na našej škole

     • Tento týždeň našu školu navštívil americký vedec Peter C. Falcon v rámci svojho turné po slovenských školách zapojených do projektu GLOBE. Pán Falcon na stretnutí s našimi žiakmi veľmi zaujímavo hovoril o nielen o najnovších výskumných projektoch NASA vo vesmíre, ale aj o environmentálnych aktivitách organizácie GLOBE, do ktorých je zapojená aj naša škola.

      Žiaci sa dozvedeli, ako pracujú sondy NASA vo vesmíre, prečo je dôležitý výskum asteroidov v Slnečnej sústave, ako satelity Zeme zbierajú a analyzujú údaje o Zemi a ako tieto údaje pomáhajú sledovať stav životného prostredia na Zemi.

      Stretnutie s pánom Falconom bolo o to zaujímavejšie, že celé prebehlo v anglickom jazyku. Naši žiaci si tak mohli v diskusii otestovať, ako  angličtine rozumejú aj ako sa v nej dokážu dohovoriť.

      Beseda bola obohatená množstvom fotografií a videí a určite v každom vzbudila záujem o vedu a ochranu prírody.

     • Participatívny rozpočet - HLASOVANIE DO 23. júna!

     • Participatívny rozpočet - Dažďová záhradka HLASOVANIE do 23.júna!

      Náš Demivision veru nezaháľa a maká na sebe neustále Jasným dôkazom je to, že i tento rok sa naši deviataci zapojili do prezentácie participatívneho rozpočtu s novým ekoprojektom Dažďovej záhradky , ktorej cieľom je prostredníctvom vodozádržnej nádoby, do ktorej bude štekať dažďová voda zo strechy zavlažovanie vyvýšené záhonov, ktoré budú skrášľovať areál a starať sa o kvietky žiaci školy

      -ekologický projekt

      -vzdelávací charaker - žiaci a aj obyvatelia si budú môcť vyrátať matematické úlohy prostredníctvom zábavných cvičení, ktoré budú vedľa umiestnené na magnetickej tabuli s QR kódmi

      -nadväzuje na projekt Náučný chodník /kolobeh vody/

      -učíme deti, ako opätovne zužitkovať vodu

      Prosím, podporte náš projekt v hlasovaní s názvom dažďová záhrada. Vyberáte 3 projekty, ktoré by ste chceli, aby sa zrealizovali v rámci mesta, podmienka je, že musí hlasovať občan Dubnice, ktorý má trvalý pobyt v Dubnici a musí mať nad 15 rokov. 

      https://dubnica.hlasobcanov.sk/all-projects

      Ďakujeme pekne a Vám, milí deviataci, za skvelú aktivitu!

     • Máme MAJSTROV SLOVENSKA V PARKOURE!

     • Dnes naši žiaci cestovali do Šamorína, kde sa im podarilo získať titul majstrov Slovenska v súťažnej disciplíne parkour.

      Žiaci súťažili v družstvách a ich úlohou bolo prekonať prekážkovú dráhu za čo najkratší čas. Bol to brutálny tímový výkon, vďaka ktorému dokázali poraziť zvyšných 19 tímov z celého Slovenska.

      Vďaka vašej odvahe, bojovnosti a chuti reprezentovať našu školu ste dnes dokázali niečo úžasné. My, vaši učitelia, sme šťastní a vďační, že vás môžeme podporovať, povzbudzovať, motivovať, sprevádzať a napokon sa z vašich úspechov tešiť spolu s vami.

      Decká, ste naj.

     • Škola v prírode TESÁRE 2024

     •  

      Od 3.6 do 7.6.2024 žiaci tretích a štvrtých ročníkov absolvovali pobyt školy v prírode.

      Ubehlo nám to veľmi rýchlo,program bol bohatý na nezabudnuteľné zážitky.

      Deti spoznali nových kamarátov,rešpektovali jeden druhého,zvládli odlúčenie od rodičov,spoznávali okolitú prírodu,kúpali sa v bazéne, hodnotil sa im poriadok na izbách, stolovanie, mali nočný pochod, navštívili ZOO v Bojnej a veľmi sa im páčil aj program s animátormi.

      Strava bola pestrá a po rôznych aktivitách deťom chutila.

      Aj keď nás bolo veľa, deti boli dobré,rýchlo sa zorientovali v novom prostredí.

      Docestovali sme všetci zdraví bez úrazov(až na pár rozbitých kolien).

      Všetkým zúčastneným deťom patrí VEĽKÁ POCHVALA !

      ....DETI ROBIA NÁŠ ŽIVOT DÔLEŽITÝM....

     • Oznam od Bridge Academy

     • Milí rodičia,      

      radi by sme upriamili Vašu pozornosť na otvorenie jazykových komunikačných kurzov pre vaše deti priamo na škole, ktorú navštevujú.

           Nakoľko vieme zhodnotiť dôležitosť anglického jazyka v dnešnom svete,pomáhame Vašim deťom s jej úspešným zvládnutím a napredovaním. Vytváramepopoludňajšie komunikačné kluby zamerané na inovatívnu výučbu anglického jazyka priamo nazákladnej škole Vášho dieťaťa.

           Pre školský rok 2024/2025 prijímame prihlášky do 30.06.2024.

            Projekt realizácie jazykových komunikačných kurzov sa stal veľmi obľúbený medzi žiakmi aj ichrodičmi a to hneď z nasledujúcich dôvodov:

      - výučba angličtiny nadväzuje na preberané učivo a slovnú zásobu získanú počasvyučovacieho procesu z hodín angličtiny,- centrom výučby sú žiaci, ktorí sa aktívne zapájajú do vyučovacieho procesu,- zameriavame sa na rozvoj komunikačných zručností, a tak pomáhame žiakom zbaviť sastrachu rozprávať v angličtine,- využívame aktivizujúce učebné metódy, inovatívny prístup a moderné vyučovacieprostriedky.

            Chceli by sme upriamiť Vašu pozornosť na niekoľko zmien pre budúci školský rok:

      • deti z druhého stupňa budú mať možnosť výučby hneď po vyučovaní
      • zaraďovacie testy pre staršie ročníky, t.j. zaradenie do skupín podľa ročníkov aj podľa úrovne angličtiny
      • priebežné formatívne hodnotenie žiakov na kvartálnej báze, t.j. dostanete spätnú väzbu ako Vaše dieťa napreduje 
      • otvorená hodina pre rodičov na 1/2 roka a ku koncu školského roka

           VÝHODY:

      - vhodné pre žiakov 1. a 2. stupňa (vedieme Vaše dieťa k úspechu už od prvého ročníka),- výučba angličtiny prebieha v priestoroch školy, po skončení vyučovania, rodičia nemusia  deti nikam voziť, vyzdvihneme si deti v priamo v družine,- skupiny sú malé s max. počtom 8 žiakov,- vyučovacia hodina 1 x do týždňa (60 min) počas celého školského roka,- poplatok pre rodičov 29€/mesačne spolu s jednorazovým registračným poplatkom žiaka na  začiatku roka 30 €. 

           „NAUČÍME VAŠE DETI KOMUNIKOVAŤ V ANGLIČTINE! "

            K nahliadnutiu Vám posielame plagát a informácie o jazykových kurzoch pre Vašedeti. Nižšie nájdete aj link na prihlášku, ktorú je potrebné vyplniť.

      Záväzná prihláška kurzu Anglického jazyka Bridge Academy - Formuláre Google

      V prípade potreby nás kontaktujte na nižšie uvedenom tel. čísle:

      Ingrid +421 949 272 172

      www.bridgeacademy.sk 

      S prianím pekného dňa,

       

      Tím Bridge Academy

    • Vyhodnotenie celoslovenskej súťaže Englishstar
     • Vyhodnotenie celoslovenskej súťaže Englishstar

     • Aj tento školský rok mali žiaci možnosť overiť si svoje vedomosti z anglického jazyka. Celoslovenské kolo súťaže sa konalo dňa 25.4.2024 a dnes si žiaci prebrali diplomy so skvelými výsledkami. Všetkým žiakom srdečne blahoželáme!

     • Koncoročný výlet našich prváčikov ❤️

     • Koncoročný výlet našich prváčikov ❤️

      Naši prváci boli na koncoročnom výlete v Trenčíne so svojimi triednymi pani učiteľkami Mgr. Brnákovou, Mgr. Balážovou a Mgr. Čiernikovou a našimi pani asistentkami Mgr. Gallovou a Ing. Mojtovou 🙂☀️

      Deti si užili cestu vlakom, prostredníctvom hry sa dozvedeli o povesti o Fatime a Omarovi. 
      Veľmi sa im páčila prehliadka hradu a obdivovali aj krásne výhľady na celý Trenčín 😍

      Veľké poďakovanie patrí Ing. Tomanovej za prípravu zážitkového učenia o meste Trenčín a jeho hrade ❤️

      Veríme, že sa deťom výlet páčil a tešíme sa na ďalší 😊

     • Náš redakčný tím potešil seniorov divadielkom v katolíckom dome :)

     • Minulý týždeň sme potešili našich milých seniorov v Katolíckom dome v Dubnici nad Váhom pri príležitosti Dňa matiek divadelnou scénkou, krorú si naši deviataci v rámci redakčného krúžku pripravili a vymysleli dnes v priebehu dvoch hodín

      Múdrosť, efektivita, kreativita či rýchlosť im veru nikdy nechýba v tom, čo robia, vždy sú pripravení na všetko a všade a nikdy nepovedia nie .

      Veľmi sa tešíme, že i týmto smerom sa naši deviataci uberajú a nezištne chcú pomáhať a potešiť ostatných ich skvostným umením

      Ďakujeme veľmi pekne pani Bočincovej, ktorá krásne viedla toto stretnutie, ďakujeme jej za pozvanie a milé, povzbudivé slová, ktoré nám venovala

      Na koniec si s našimi žiakmi aj všetci zatancovali a porozprávali sa o dnešnom krásnom, ale však i náročnom svete

      Prajeme všetkým hlavne veľa zdravia a ešte veľa úsmevných a pozitívnych chvíľ

     • Stretnutie nášho žiaka Lukáša Bubenka zo 6.B s pani prezidentkou :)

     • NÁŠ LUKÁŠ BUBENKO zo 6.B sa minulý týždeň stretol s pani prezidentkou v Prezidentskom paláci v Bratislave pri príležitosti nominácie v rámci Detského činu roka.

      Lukáš bol tento rok ocenený za to, že svojmu dedovi zachránil život, keď upadol do diabetického šoku. Jeho príbeh a príbehy ďalších detí na Slovensku pani prezidentka pozvala do Prezidentského paláca na osobné stretnutie.

      Náš Luky si stretnutie s pani prezidentkou naozaj užil, jeho radosť v očiach a zážitky, ktoré v ňom vzbudila táto udalosť, sa mu naozaj vryli do pamäti a spolužiakom dnes porozprával, ako to prebiehalo.

      Samozrejme, nezabudol si spraviť s ňou aj selfie a poďakovať jej za stretnutie a pozvanie.

      Sme hrdí na to, že v našej Demitrovke takéto empatické deti máme a tešíme sa, ako dokážu nezištne pomáhať iným. 

     • Ďakujeme, že robíte svet lepším! Vysadili sme macošky, ktoré sme získali z výzvy :)

     • Včera sme vysadili macošky, ktoré sme získali z výzvy Sladučké ovocie, do ktorej nás prihlásila naša pani učiteľka Stanka Bubenková.

      Sladučké ovocie je firma, ktorej majiteľ je známy tým,že sa snaží,aby bol svet lepší. Svojimi videami a príspevkami na sociálne siete dokazuje to, že svet môže byť krajším a lepším, keď si ho sami vytvoríme. 

      I naša škola je hneď krajším miestom, keďže vchod do školy už zdobia tieto krásne macošky, ktoré naši žiaci s láskou vysadili.

      Ďakujeme veľmi pekne pánovi Daliborovi Cvopovi, ktorý sa snaží o to, aby bol svet krajším a lepším miestom my budeme v jeho myšlienke pokračovať ďalej :)

     • Deň detí v Dubnickom kaštieli 😊❤️

     • Naši prváci zažili s Dubnickým múzeom Deň detí ❤️

      Naši prváci sa v piatok zúčastnili krásnej akcie, ktorú organizovalo Dubnické múzeum v kaštieli.
      Deti ochutnávali bylinkové čaje a limonády 🫖, spoznávali význam a účinky liečivých byliniek 📚, zasadili si rastlinku Benjiho🪴a užili si bábkové divadlo Marcello 🎭

      Ďakujeme Dubnickému kaštieľu za krásnu akciu ❤️

     • Ponuka letných táborov

     • V obrázkovej časti nájdete podrobnosti

      Prichádza čas prázdnin a s ním aj dilema rodičov čo s deťmi, ako im vyplniť zmyslupne čas letných prázdnin. Tu sú dva tipy.

     • 3fest - už 8. júna 2024

     • Najväčší detský rodinný festival v našom kraji, pre malých aj veľkých, otvorí svoje brány už druhú júnovú sobotu. Obľúbený rodinný festival Dubnický 3FEST, plný zábavných a nafukovacích atrakcii prinesie opäť po roku do nášho mesta športového ducha a skvelú atmosféru. Headlinerom festivalu je slovenská kapela Peter Bič Project, tešiť sa môžete na tanečné vystúpenie v podaní víťazov talentovej televíznej šou Old School Brothers, svoje tanečné umenie na korčuliach predstaví aj Quad Maniax, zažiť môžete i bubnovú šou s workshopom s RYTMIKA.SK a veľa iného. Čaká na vás viac ako 20 zábavných atrakcií - skákacie hrady, maxišmýkalky, lezecká stena, rodeo býk, vodný futbal, najobľúbenejšia atrakcia Nerf aréna, či detská fun zóna. Novinkou tohto roka bude Roller Disco s Quad Maniax v mestskej športovej hale, v čase od 11:30 do 17:30 h. Stačí ak prídete, obujete korčule, na hlavu nasadíte helmu a korčuľovať sa hravo naučíte. Roller Disco je vhodná od 6 rokov dieťaťa s doprovodom dospelej osoby. Tešíme sa na Vás.

     • VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTO na SOŠ technickej v Dubnici nad Váhom

     • Naliehavá prosba voľné miesto učiteľa elektro predmetov na SOŠ -T  v Dubnici nad Váhom

      Stredná odborná škola technická, Bratislavská 439/18, Dubnica nad Váhom

      oznamuje

      voľné pracovné miesto na obsadenie pozície

      učiteľa odborných elektro predmetov

      Informácie o pracovnom mieste:

      Miesto výkonu práce: Stredná odborná škola technická, Bratislavská 439/18, Dubnica nad Váhom

      Termín nástupu: 1. 9. 2024       

      Pracovný pomer: na dobu určitú

      Druh pracovného pomeru: učiteľ na plný pracovný úväzok

      Termín zasielania žiadostí: do 20. 6. 2024

      Opis pracovného miesta: vyučovanie odborných elektro predmetov 

      Požiadavky na zamestnanca:

      Kvalifikačné a osobnostné predpoklady a zručnosti na vykonávanie funkcie:

      • vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa so zameraním na elektro odbory
      • DPŠ

      Uchádzač o pracovné miesto musí:

      • spĺňať podmienky zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 173/2023 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov
      • osvedčenie o elektrotechnickej spôsobilosti.

      Zoznam dokladov, ktoré musí uchádzač predložiť:

      • žiadosť o prijatie do pracovného pomeru
      • profesijný životopis
      • doklady o dosiahnutom vzdelaní
      • súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z.
      • čestné vyhlásenie o bezúhonnosti

      Informácia o plate:

      Odmeňovanie je podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, základný plat min. 1161,50 € v závislosti od započítanej praxe a dosiahnutého kvalifikačného stupňa. 

      Ako nás kontaktovať, spôsob a termín:

      Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru je potrebné zaslať spolu s požadovanými dokladmi (nemusia byť úradne overené fotokópie):

      Na adresu:

      SOŠ technická

      Bratislavská 439/18

      018 41 Dubnica nad Váhom

       alebo

      E-mailom: info@sosdca.tsk.sk

      Kontaktná osoba:  Ing. Agáta Hornáková, zástupca riaditeľa pre teoretické vyučovanie

      č. t. 042/4456221, 0901918310 

       

      Dubnici nad Váhom, 21.05.2024

       Ing. Miroslav Dziak

      riaditeľ školy