Naša školská uniforma :)

Tento deň patril slušnému oblečeniu! :) Viac sa dočítate v našom článku.

⭐️ Dnes sme boli v Demitrovke štýloví ⭐️

Dnešný deň sa žiaci našej Demitrovky slušne obliekli v rámci školskej akcie - Moja školská uniforma 🎀👔👗.

Boli sme milo prekvapení, ako aktívne sa do tejto školskej akcie mnohí zapojili. Nelenili ani menší, ani starší, ba dokonca sa zapojili aj naši najmenší žiaci - prváčikovia, ktorí sú momentálne na dištančnom vzdelávaní.

Tento deň chodila po triedach demitrovská módna polícia v zastúpení pani učiteľky Mgr. Gálikovej a našich deviatakov 🙂 a vybrali z každej triedy tých najlepšie oblečených 🙂 Každý pekne oblečený žiak, dostal sladkú odmenu. Odmena pre našich prváčikov ich čaká taktiež, keď prídu do školy.

No, neboli všetci nádherní? Ďakujeme veľmi pekne za zapojenie žiakov i rodičov a tešíme sa z úspešne zorganizovanej školskej akcie! 🙂

Poďme takto do školy aj každý deň!