Demitrovská výzva - Koľko lásky sa zmestí do škatule od topánok?

Neváhaj a zapoj sa so svojou triedou do tej najkrajšej vianočnej výzvy! :)

❤️ Demitrovská výzva - Koľko lásky za zmestí do škatule od topánok? ❤️

No, kto by nepoznal túto krásnu výzvu? Tento rok sme sa rozhodli, že vyhlásime výzvu pre všetkých žiakov našej školy na podnet príspevku nášho mesta Dubnice nad Váhom 😉

Vianoce sú sviatky pokoja, radosti, lásky či vzájomnej empatie. Počas týchto sviatkov, by sme si mali spomenúť aj na tých, ktorí zostali celkom sami. Neodmysliteľnou súčasťou našich životov, všetkej múdrosti, ktorú koľkokrát od nich dostávame sú oni-naši starí rodičia, naši drahí seniori.

V rámci tejto krásnej výzvy si spomenieme práve na nich a vrátime im aspoň časť lásky, ktorú nezištne a kedykoľvek dávajú vždy oni nám❤️.

❤️ Naplň so svojou triedou škatuľu a odovzdaj ich do 29.11. svojmu triednemu učiteľovi (presné pokyny sú v plagátiku).

Čo by mala škatuľa obsahovať?

🎀 niečo sladké (keksík, perníček…)

🎀 niečo teplé (káva, čaj, čokoláda…)

🎀 niečo slané

🎀niečo mäkké (rukavice, ponožky, šál…)

🎀niečo na zábavu (krížovky, pohladnica, …)

🎀niečo voňavé (krém na ruky, balzám, uteráčik….)

a 🎀 niečo zo ❤️ (anjelik, šálka, vianočná dekorácia…)

V utorok všetky škatule zbierame a dopravíme na mestský úrad, odkiaľ budú tieto škatule distrubuované do miestneho domova dôchodcov.

Neváhaj a zapoj sa aj ty do tejto krásnej výzvy ❤️

Všetkým zo ❤️ ďakujeme a tešíme sa na Vás