Navigácia

Demirovská výzva - Koľko lásky sa zmestí do škatule od topánok?

🎁 Koľko lásky sa zmestí do škatule od topánok?🎁 :) Veľa! A naše deti to dokázali aj tým, že priniesli a spoločne vytvorili približne 65 škatúľ! :) Krásna práca! Viac sa dočítate v našom článku. 

🎁 Demitrovská výzva splnená! 🎁

⭐️ Dnes sme odovzdali posledné škatuľky na mestský úrad v rámci výzvy nášho mesta Koľko lásky sa zmestí do škatule od topánok?

Myšlienku obdarovať a potešiť našich drahých seniorov si naše deti vzali k srdcu a v priebehu týždňa dokázali priniesť približne 65 škatúľ 🎁❤️👏👏👏

Viaceré triedy sa podieľali na tejto výzve aj spoločne, každý priniesol niečo, čím by starkého/starkú chcel obdarovať a v pondelok na ranných kruhoch tvorili spoločne balíčky, kde nezabudli pribaliť aj kus svojho ❤️. Niektorí balili, ďalší tvorili pozdravy, iní písali básničku….

I v týchto dňoch v našej Demitrovke bola cítiť tá úžasná tímovosť, ktorou náš Paľko Demitra tak oplýval. Tímovosť v pravom slovazmysle. Spoločne sme dokázali vytvoriť niečo krásne a milí demitrovci, sme na vás všetkých hrdí! ❤️Našim drahýmseniorom prajeme tie najkrajšie Vianoce❤️🎁!A vám, milé deti, milí rodičia, veľmi pekne ďakujeme za spoluprácu a tešíme sa budúci rok❤️

#kolkolasky❤️#demitrovka❤️#seniori#lubimeich❤️

 

Novinky

Kontakt

  • Základná škola s materskou školou Pavla Demitru
    Centrum II č.87, 018 41
  • +421910943924

Fotogaléria