Navigácia

Úspech nášho Peťa Bagina v celoslovenskej súťaži AMAVET :)

Náš Peťo Bagin zo 6.B získal nedávno Špeciálnu cenu hodnotiacej komisie v celoslovenskej súťaži AMAVET so svojou únikovou hrou o Danielovi Hevierovi :) 👏 Z 261 prihlásených projektov sa prebojovalo do finále v ràmci Slovenska 61, do ktorých patrí aj nás Peťko Bagin👏  🙂Gratulujeme! Viac v našom článku. 

Demitrovka v akcii 💪

Súťaž JUNIOR INTERNET sa realizuje cez organizáciu Amavet každý rok. Avšak za posledný rok sa museli nielen učitelia, ale aj žiaci popasovať s rôznymi úskaliami online vzdelávania. Náš Peťko Bagin zo 6.B sa do tejto súťaže s malou dušičkou prvýkrát prihlásil, veď, kto nevyskúša-nevie 😉

👏👏 Z 261 prihlásených projektov sa prebojovalo do finále v ràmci Slovenska 61, do ktorých patrí aj nás Peťko Bagin👏  🙂

Konkurencia bola naozaj obrovská, keďže v tejto kategórii súťažil aj so stredoškolákmi z celého Slovenska👍, no nakoniec náš Peťo získal spomedzi všetkých ŠPECIÁLNU CENU HODNOTIACEJ KOMISIE, ktorá sa udeľuje projektom, ktoré sú považované za vysoko kvalitné :) 

Peťko, všetci Ti srdečne gratulujeme a tešíme sa z Tvojho veľkého úspechu! :) 😉💪👍

,,Cieľom môjho projektu je poukázať na to, že deti sa môžu učiť aj inými, atraktívnymi formami vyučovania, ktoré ich motivujú a podnecujú k aktivite. Zo svojej vlastnej skúsenosti viem, že veľa detí sa hrá rado počítačové hry aj vo forme únikových hier. Tak prečo nevytvoriť únikovú hru, ktorou sa nebudeme len hrať, ale budeme sa ňou aj vzdelávať? Aj takto si žiaci môžu vytvoriť lepší vzťah k predmetu, o ktorom úniková hra je, nehovoriac o tom, že sa zlepšia aj v prospechu a bude ich slovenský jazyk baviť.“ (Peťo Bagin, 6.B )

 

 

Novinky

Kontakt

  • Základná škola s materskou školou Pavla Demitru
    Centrum II č.87, 018 41
  • +421910943924

Fotogaléria