Navigácia

Prírodoveda v réžii 3.B

Vyučovanie v našej Demitrovke býva veľakrát zaujímavé, podnetné či pre deti netradičné - a práve tu sa môžete dočítať o super netradičnej hodine prírodovedy, ktorú si prišla pozrieť aj TV POVAŽIE :) . Viac sa dočítate v našom článku. 

Zdravému životnému štýlu zdar!  :)

U nás v Demitrovke rozhodne. Keďže sme škola s rozšíreným vyučovaním športu, rozhodne nezabúdame ani na to, čo papáme. Je dôležité, aby jedlo bolo zdravé, výživné, rôznorodé, plné ovocia či zeleniny či kadejakých zdravých mňamiek, ktoré potešia naše telo i dušu, nehovoriac o tom, že nám pomáha k brilantnému športovému výkonu :). 

Naši žiaci 3.B pod vedením pani učiteľky Mgr. Bašnárovej o tom vedia rozhodne svoje. Neveríte? Tak uveríte :) Včera nás bola pozrieť aj TV POVAŽIE. Naše deti boli naozaj skvelé,, aktívne či kreatívne. Keďže vedia, že učiť sa dá aj inak- zábavne, rozhodli sa o zdravom životnom štýle "zarapovať". Celý deň pracovali v skupinách a potrápili si svoje detské mozočky neskutočnými rýmami, vďaka ktorým si zapamätali oveľa viac ako v bežnej učebnici prírodovedy. V skupinách pracujú veľmi často, jeden druhého aktívne počúvajú, navzájom sa rešpektujú a vypočujú si názor každého člena svojho tímu. Na konci hodiny nikdy nechýba ani sebahodnotenie našich detí v podobe smajlíkov, na ktoré sa vždy veľmi tešia. 

Okrem hudobného spracovania zdravých dobrôt, si každý žiak 3.B pripravil na veľký výkres projekt o zdravom životnom štýle, ktorý aj každý sám pred ostatnými odprezentoval. Po výkone žiaka nechýbala ani odmena za výborný výkon v podobe potlesku od svojich spolužiakov. 

                                  

                                                                         Paráda, 3.B, veľká pochvala! :) 

Novinky

Kontakt

  • Základná škola s materskou školou Pavla Demitru
    Centrum II č.87, 018 41
  • +421910943924

Fotogaléria